+38 (097) 817 70 55

Public Bar - улюблене місце відпочинку жителів і гостей Хуста

Що вже гріха таїти, ми самі дуже полюбляємо відпочивати в нашому барі.  І шкодуємо лише про те, що випадає така можливість нечасто.  У той час, коли більшість людей відпочиває, ми працюємо.  І нам це подобається.  Нам подобається, що нашими зусиллями літня тераса стала ще затишнішою, а піца смачнішою.  Ми тішимося тим, що приємна обстановка нашого закладу дозволяє вам добре відпочити.  А якщо випадає вільний вечір, ми з величезним задоволенням приєднуємося до наших гостей і насолоджуємося результатами своєї праці.

 Турбота про відвідувачів - гастрономічна складова

Звичайно ж, ми в першу чергу прагнемо створити всі умови для гарного відпочинку наших гостей.  Для цього у нас є абсолютно все: приємна обстановка бару, великий вибір пива і різних напоїв.  Оскільки до бару приходять головним чином шанувальники пінистого напою, ми пропонуємо в великому асортименті й дуже смачні пивні закуски.  Серед них є й такі, які можна скуштувати далеко не в кожному навіть столичному барі.  Звичайно ж, є в нас і піца з різними інгредієнтами.  Любителів безалкогольного відпочинку порадує великий вибір кавових напоїв, а наші коктейлі високо оцінюють гості з усієї України й навіть з-за кордону.

 Атмосфера закладу

 Як кажуть, «не пивом єдиним».  Ми працюємо з 2008 року і постійно прагнемо оновити щось, щоб приємна обстановка закладу стала ще затишнішою.  Багатьом відвідувачам подобається літня тераса, і вони намагаються розташовуватися саме там. Усе це осяяне щирими посмішками всіх працівників бару.  Ми любимо своїх гостей і зустрічаємо їх зі щирістю привітних господарів.

 Віддалене обслуговування

 Для тих, хто не має можливості відвідати Public Bar, працює доставка піци та інших замовлень додому або в офіс.  Віддалене обслуговування організоване на такому рівні, щоб людям обов'язково захотілося побувати в нашому закладі особисто. Ми з радістю зустрічаємо гостей і нас тішить, коли вони залишають Public Bar у чудовому настрої.